Oryginalne suknie wieczorowe

Suknie wieczorowe to rodzaj odzieży damskiej, który ma swoją bogatą historię i wciąż ewoluuje. Każdy rok przynosi nowe trendy i fasony. Zasada jest taka, że ten typ sukni powinien być bardzo elegancki, ale jednocześnie nietuzinkowy i wytworny. Suknia wieczorowa powinna charakteryzować się niecodziennym, wyszukanym fasonem i być uszyta z rzadko spotykanego, efektownego materiału. Zdecydowanie dominują suknie wieczorowe długie lub przynajmniej w części przedłużone. Wybierając elegancką suknię postarajmy się odejść od sztywnych schematów. zrezygnujmy z tradycyjnej czerni i prostych modeli. Wyróżnijmy się z tłumu i tym samym idealnie wpasujmy się w najnowsze, tegoroczne trendy stylizacyjne. 

Zaskakujmy, bądźmy podziwiane, po prostu błyszczmy!

Błyszczące suknie wieczorowe zawsze wzbudzają podziw. W ich przypadku postawmy na prostsze, klasyczne fasony. Świetnie wyglądają krótkie, cekinowe sukienki z odkrytymi plecami. Dozwolone jest w tym przypadku eksperymentowanie z kolorami. Błyszcząca sukienka niebieska, żółta, zielona albo czerwona nie tylko poprawi nasz nastrój, doda nam kobiecości, ale także przyciągnie wiele zachwyconych spojrzeń. 

suknia

Koronka zestawiona z niespotykanym kolorem i szykownym fasonem

Koronka, odpowiednio zastosowana w odzieży, to synonim elegancji i dobrego gustu. Bardzo atrakcyjnie prezentują się suknie wieczorowe z koronkowymi dodatkami. Może to być na przykład fragment góry sukienki przy dekolcie albo koronkowe rękawy. Doskonale wyglądają także koronkowe wstawki w długich sukniach wzdłuż zapięcia sukni albo jej rozcięcia. Decydując się na koronkę poświęćmy czas na odnalezienie lub uszycie sukni w nietuzinkowym kolorze, takim jak na przykład zieleń khaki, burgund, pudrowy róż albo stonowany pomarańcz. 

ludzie

Gorsetowa góra i mocno marszczony dół, czyli coś naprawdę wystrzałowego

Tego rodzaju suknie wieczorowe perfekcyjnie współgrają ze szczupłą sylwetką i są odzwierciedleniem stylu maksymalistycznego, który wymaga niewiele biżuterii. Marszczony dół sukni może być wykonany z tiulu i zawierać rozmaite dekoracje, takie jak na przykład motywy roślinne. Gorsetowa góra świetnie wygląda nawet wówczas, gdy dość mocno kontrastuje z dołem sukni. Przykładem takiej hitowej, oryginalnej kreacji jest na przykład gorsetowa góra z czarnej koronki oraz marszczony dół z różowego tiulu ozdobionego barwnymi, błyszczącymi motylami.